آیت‌الله سیداسدالله مدنی در سال ۱۲۹۳ هجری شمسی در شهر دهخوارقان (آذرشهر) متولد شد. ایشان در روز جمعه ۲۰شهریور۱۳۶۰، پس از برگزاری نماز جمعه توسط یکی از عوامل گروه تروریستی منافقین به نام مجید نیکو به شهادت رسید.

مرصاد به نقل ازهابیلیان: گروه تروریستی منافقین ضمن بر عهده گرفتن این جنایت که در آن علاوه بر آیت‌الله مدنی، ۱۷ تن از مردم نیز به شهادت رسیدند، شرحی از زندگی و فعالیت‌های عامل این جنایت را منتشر ساخت که در سند زیر ملاحظه می‌شود:

 

ترورهای انتحاری

ترورهای انتحاری، بخشی از کارنامه سیاه گروه تروریستی مجاهدین خلق(منافقین) است. در این روش فرد ضارب با کمربند انفجاری خود را به اشخاص مورد نظر نزدیک می‌کرد و با منفجرنمودن خود باعث به شهادت رسیدن فرد مقابل نیز می‌گردید.

در اکثر قریب‌به‌اتفاق این اعمال، افراد زیاد دیگری به‌علاوه شخص مورد نظر مجروح و شهید شده‌اند، از جمله در شیراز و همراه با آیت‌الله دستغیب ۱۲ نفر از مردم نمازگزار و یا در تبریز به همراه آیت‌الله مدنی ۱۷ تن از مردم نیز به شهادت رسیدند.

 

مهمترین ترورهای انتحاری که منافقین مسئولیت آن‌ها را به عهده گرفته‌اند عبارتند از:

۱. آیت‌الله سیداسدالله مدنی؛ امام جمعه تبریز به همراه ۱۷ تن از مردم در تاریخ ۲۰شهریور۱۳۶۰ توسط منافق مجید نیکو؛

۲. شهید کچویی، رئیس زندان اوین در تاریخ ۸تیر۱۳۶۰ توسط منافق کاظم افجه‌ای؛

۳. شهید آیت‌الله هاشمی‌نژاد در مشهد در تاریخ ۷مهر۱۳۶۰ توسط منافق هادی علویان؛

۴. آیت‌الله دستغیب امام جمعه شیراز به همراه ۱۲ تن از مردم در تاریخ ۳۰آذرماه۱۳۶۰ توسط منافق گوهر ادب‌آواز؛

۵. مرحوم آیت‌الله احسان‌بخش امام جمعه رشت(ناموفق) در تاریخ ۲۶فروردین۱۳۶۱ توسط منافق علی پورابراهیمی؛

۶. شهید آیت‌الله صدوقی امام جمعه یزد در تاریخ ۱۱تیر۱۳۶۱ توسط منافق محمدرضا ابراهیم‌زاده؛

۷. شهید آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی امام جمعه کرمانشاه در تاریخ ۲۳مهر۱۳۶۱ توسط منافق محمدحسین خداکرمی؛

۸. به شهادت رساندن مردم تهران در تاریخ ۴بهمن۱۳۸۰ توسط منافق آرام گفتاری؛

۹. درگیری با عشایر در منطقه تختگاه اسلام‌آباد در تاریخ ۲۴فروردین۱۳۸۰ توسط لادن بادیانی و فهمیه صادقی.
 
سایتهای سلطنت طلب در واکنش به تیزر این سریال مدعی شدند«این یک فیلم تبلیغاتی است»

به گزارش «ندای انقلاب»، سریال تاریخی کلاه پهلوی که پس از مدتها انتظار، بناست از ۲۴ شهریورماه از شبکه اول سیما پخش شود، با هجمه رسانه های ضد انقلاب مواجه شده است.
رسانه های وابسته با ضد انقلاب و بالاخص جریانات سلطنت طلب در تحلیل های خود پیرامون این سریال مدعی «سفارشی ساز» بودن این سریال شده اند.
یکی دیگر از سایتهای سلطنت طلب در واکنش به تیزر پخش شده درباره این سریال می نویسد«این سریال یک فیلم تبلیغاتی است».
این در حالیست که داستان کلاه پهلوی ماجرای یک ایرانی تحصیل‌کرده در فرانسه است که پس از ازدواج با دختر مستشارالدوله و عضویت در لژ فراماسونری به ایران مراجعت کرده و از طریق توصیه فرماندار شهرستان کوچکی چون ساوه مامور اجرای فرمان کشف حجاب در آن شهرستان می‌شود و به کمک خوانین و شخصیت‌های ذی نفوذ شهر طرح و برنامه‌ریزی می‌کند. ولی میرزا رضا تدین بازاری، که معتمد مردم است، در مقابل او جبهه می‌گیرد و ...
این سریال پس از سریال «کیف انگلیسی» که کارگردانی آنرا نیز سید ضیاالدین دری بر عهده داشته ، انتظارات فراوانی را در میان مخاطبان برانگیخته است.
به نظر می رسد دکترین حرکت زیگزاکی با هدف کاهش هزینه های فردی، در دستور کار فتنه گران قرار گرفته است.

به گزارش «ندای انقلاب»، پس از انتشار نامه های منتسب به مصطفی تاج زاده در سطح رسانه های حامی فتنه ۸۸، به نظر می رسد دکترین حرکت زیگزاکی با هدف کاهش هزینه های فردی، در دستور کار فتنه گران قرار گرفته است.
حرکتی که مبنا و اساس خود را بر حرکت جمعی اما متغییر با هدف دستیابی به ۲ منظور پیگیری می کند : نخست ایجاد جبهه رسانه ای پارتیزانی در مقابل نظام و دوم کاستن از تمرکز نظام بر فردی خاص.
در این راستا شاهد آن هستیم که پس از باب شدن سنت نامه نگاری از سوی برخی بستگان عوامل فتنه ۸۸ ، پس از آغاز محدودیت ها برای سران فتنه ، این حرکت به چهره های شاخص حامی این جریان نظیر محمد نوری زاد و مصطفی تاج زاده سپرده شد و تا اینکه امروز شاهد آن هستیم، به لایه سوم فتنه گران تسری پیدا کرده است.
این حرکت خزنده از نامه توهین آمیز و موهن ابوالفضل قدیانی در دیماه ۱۳۹۰ آغاز شد و در آخرین مورد آن طی هفته های اخیر شاهد انتشار گسترده نامه سه کارگزار رسانه ای دربند جریان فتنه به ریاست سازمان صدا و سیما هستیم.
آنچه که در تبیین ابعاد پشت پرده طراحی چنین سناریویی به نظر می رسد نهفته است بازمی گردد به چند نکته اساسی ذیل:
- جریان فتنه با ریزش بدنه اجتماعی خود مواجه شده و تکرار ادعاهای واهی و سخنان تکراری گذشته آن هم از سوی افرادی معدود و شناخته شده بیش از گذشته این موضوع را علنی می کند. لذا باید برای پیشگیری از این عارضه، جبهه گسترده ای از فعالیت های رسانه ای و خبرسازی را دنبال کرد.
- جریان فتنه وحامیان آن به خوبی می دانند که علیرغم سعه صدر نظام در سالهای گذشته ، همیت دلسوزان اجازه نخواهد داد تا این بی بندوباری سیاسی نقش آفرینان حوادث سال ۱۳۸۸ که نشان از تداوم مسیر گذشته دارد بی پاسخ بماند لذا برای کاستن از هزینه های احتمالی مجریان چنین اقداماتی، پیشنهاد تنوع بخشی و متکثر سازی قانون شکنان و هنجار ستیزان را دنبال می کنند.
- جریان فتنه و حامیان رسانه ای خارج نشین آن به خوبی می دانند که حیات آنها به جریان سازی رسانه ای بسته شده است. اما این جریان سازی خبری می بایست از جانب کسانی باشد که قبلا برای آن مشروعیت سازی رسانه ای صورت گرفته باشد و این محقق نمی شود مگر با طرح چهره های متنوع در قالب پرداخت رسانه ای به یادداشت و نامه های آنان در سطح رسانه ها. لذا همانگونه مرتضی کاظمیان در یادداشت خود با عنوان «جنبش سبز و رهبری دیگر» در رسانه فتنه گران (جرس) یاد آوری کرده امروز برای فتنه گران امثال «قدیانی، رهبری دیگر برای جنبش سبز است.»
البته فتنه گران در این مسیر با موانعی نیز مواجه اند که مهمترین آنها خطر تناقض گویی. به طوریکه آنها از یک سو مدعی فشار بر زندانیان خود هستند و از سوی دیگر هر روز نامه ای منتسب به آنها را منتشر می کنند!
جالبتر آنکه برای دفاع از اصالت نامه های منتشر شده حتی حاضر به قبول این نظریه در خصوص نوشته شدن نامه ها در خارج از زندانها نیز نیستند!
حال باید ماند و دید مسابقه دو امدادی که فتنه گران برای دستیابی به اهداف خود به راه انداخته اند، علیرغم تمامی تناقضات درونی آن، تا چه زمانی دوام خواهد آورد.


کارگردان فیلم ضد ایرانی «آرگو» که به موضوع تسخیر لانه جاسوسی می‌پردازد، گفت: ما برای یافتن ایرانی‌هایی که تمایل داشته باشند در این فیلم بازی کنند، مشکلات زیادی داشتیم و هیچ‌کدام از آن‌ها تمایل به این کار نداشتند.

به گزارش صراط، «بن افلک» بازیگر و کارگردان هالیوودی که اخیرا با ساخت فیلم «آرگو» (سفینه) با موضوع تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان ایرانی در جریان وقوع انقلاب اسلامی ایران جنجال زیادی به پا کرده، در مصاحبه‌ای این فیلم را مرتبط با تنش‌های کنونی موجود میان غرب و ایران عنوان کرد.

«بن افلک» گفت: با وجود آنکه بیش از 30 سال از موضوع فیلم می‌گذرد ولی ادامه اختلافات میان ایران و جهان غرب باعث شده تا این فیلم تازگی خود را از دست ندهد.

وی افزود: روابط میان ایران و غرب تغییرات بسیار جزئی کرده و این باعث می‌شود ما امروز نیز درگیر فضایی مشابه آنچه که در گذشته بوده، باشیم.

افلک درباره مشکلات ساخت این فیلم گفت: تهیه‌کنندگان برای یافتن ایرانیانی که تمایل داشته باشند در این فیلم بازی کنند، با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کردند، هیچ‌کدام از آن‌ها تمایل به این کار نداشتند. اکنون از عواقب ساخت این فیلم می‌ترسم ... از آنچه که ممکن است پس از بازگشت به خانه، برای خانواده‌ام اتفاق بیافتد بیمناکم.

بنابراین گزارش، فیلم «آرگو» که روز جمعه در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمده، یکی از گزینه‌های مطرح برای ورود به رقابت‌های اسکار است.

این فیلم در واشنگتن، لس‌آنجلس، ترکیه (استانبول) جلوی دوربین رفته و ‌بازیگرانی چون «آلن آرکین»، «جان گودمن» و «برایان کرنستون» در آن ایفای نقش کرده‌اند، البته بازیگران آماتور ایرانی نیز در این فیلم حضور دارند.

«بن افلک» نیز در این فیلم نقش «تونی مندز»، مامور کارکشته سابق سازمان سیا را بازی می‌کند که ماموریت می‌یابد که از آمریکا به تهران سفر کند و 6 آمریکایی که توانسته‌اند در جریان تسخیر سفارت آمریکا توسط دانشجویان خط امام فرار کنند و در خانه سفیر کانادا در تهران مخفی شوند را از تهران خارج کند.


فیلمنامه «آرگو» بر اساس مقاله‌ای به قلم «جاشوآ بیرمن» با عنوان «چگونه سازمان جاسوسی آمریکا از یک حقه علمی – تخیلی برای نجات آمریکایی‌ها از تهران استفاده کرد» - که در سال ٢٠٠٧ در نشریه آمریکایی «ویرد» به چاپ رسیده - نوشته شده است.

گفته می‌شود که این فیلمنامه را «کریس تریو» با همکاری «جورج کلونی» نوشته است.